Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké k různým příležitostem?

Darujte jim dárkový poukaz na služby našich vlastních ubytovacích kapacit a prodejny (hotel Bukovanský mlýn***, Penzion Jako Doma****, Lidová jizba)

Rádi Vám vystavíme jakýkoliv poukaz dle Vašeho přání. Poukazy si můžete objednat osobně na našich provozovnách, emailem nebo telefonicky viz kontakty.

Pro nové poukazy na hodnotu, rozšiřujeme platnost na 24 měsíců.

Dárkový poukaz můžeme vystavit také na tématické pobyty. Stačí si jen vybrat:


Vánoční dárky na poslední chvílí? Žádný problém!

Poukazy pod stromeček vystavujeme ještě v den závazného objednání (uhrazení) a ihned zasíláme na email! Poukazy vystavujeme až do 23.12.2023 včetně.

Nabídky našich provozů:


Hotel Bukovanský mlýn ***

Zážitkový areál vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se svými útulnými chaloupkami a mlynářskou rozhlednou navozuje pohádkovou atmosféru. Díky kopcovitým vinicím a vlídné pohostinností místních lidí si Slovácko již po staletí udržuje nezaměnitelné kouzlo. Naši hosté nejvíce oceňují regionální kuchyni, velký výběr lokálních vín s možností degustací a nezapomenutelný zážitkový areál pro děti, dospělé i celé rodiny.


Vinotéka a Lidová jizba Régio

 

Stylová vinotéka s posezením a pestrým výběrem lahvového i sudového vína především od moravských vinařů. Vynikající umístění přímo vedle náměstí s výhledem na radnici nám zajišťuje výbornou dostupnost. Součástí prostor vinotéky je i prodejna lidových regionálních výrobků, domácích pochutin a sušeného ovoce.


Penzion Jako Doma ****

Dokonalý relax v srdci Slovácka s celou rodinou si můžete užít také v zahradních bungalovech Penzionu Jako Doma. Nespornou výhodou je nadstandartní komfort **** penzionu s bazénem, vlastní zahradou, vinným sklípkem a dostatečným prostorem pro odpočinek, relaxaci nebo grilování s přáteli.