Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké k různým příležitostem?

Darujte jim dárkový poukaz na služby našich vlastních ubytovacích kapacit (hotel Bukovanský mlýn***, Penzion & Vinný bar Régio*** s Lidovou jizbou nebo Penzion Jako Doma****)

Rádi Vám vystavíme jakýkoliv poukaz dle Vašeho přání. Poukazy si můžete objednat osobně na našich provozovnách, emailem nebo telefonicky viz kontakty.

Pro nové poukazy na hodnotu, rozšiřujeme platnost na 24 měsíců.

Dárkový poukaz můžeme vystavit také na tématické pobyty. Stačí si jen vybrat:

Nabídky našich provozů:


Hotel Bukovanský mlýn ***

Zážitkový areál vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se svými útulnými chaloupkami a mlynářskou rozhlednou navozuje pohádkovou atmosféru. Díky kopcovitým vinicím a vlídné pohostinností místních lidí si Slovácko již po staletí udržuje nezaměnitelné kouzlo. Naši hosté nejvíce oceňují regionální kuchyni, velký výběr lokálních vín s možností degustací a nezapomenutelný zážitkový areál pro děti, dospělé i celé rodiny.


Penzion & Vinný bar Régio ***

Načerpejte nové síly a zážitky v penzionu v centru vinařského Kyjova. Dostanete snídani až do postele a relaxovat můžete v sauně nebo ve vířivce. Ubytování je zajištěno v komfortních a prostorných apartmánech s kuchyňkou. Součástí penzionu je také Vinný bar s bohatou nabídkou moravských a „Rakousko-Uherských“ vín a sektů po skleničce. Naši hosté oceňují také prodejniu lidových výrobků, kde mohou zakoupit jak regionální keramiku tak i nepřebernou škálu místních produktů.


Penzion Jako Doma ****

Dokonalý relax v srdci Slovácka s celou rodinou si můžete užít také v zahradních bungalovech Penzionu Jako Doma. Nespornou výhodou je nadstandartní komfort **** penzionu s bazénem, vlastní zahradou, vinným sklípkem a dostatečným prostorem pro odpočinek, relaxaci nebo grilování s přáteli.