Firemní akce na jižní Moravě

Firemní akce na jižní Moravě

Pořádáme, organizujeme a zajišťujeme firemní akce na klíč

Naše společnost Régio Hotels & Wine je ryzím specialistou v oblasti pořádání firemních akcí na jižní Moravě. Naším cílem je, aby hosté okusili vše krásné a zajímavé, co tento jedinečný kraj nabízí. Proto je naší hlavní doménou zejména moravská regionální gastronomie, propracovaný vinařský program a také obsáhlý soubor stylových doprovodných a zábavných programů a aktivit. Díky naší ucelené nabídce služeb jsme schopni pro Vás zajistit firemní akci přesně dle Vašich představ, ať je to

Proč uspořádat firemní akci u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?

Bukovanský mlýn krajina

Hotel Bukovanský mlýn***

Stylový hotelový areál je umístěn v klidném prostředí nad obcí Bukovany u Kyjova v samotném centru Slovácka. Jeho nabídka služeb v podobě stylového ubytování ve slováckých chalupách, příjemným posezením v Mlynářské restauraci s nabídkou typické moravské kuchyně, kouzelným výhledem na pastviny s koňmi a ovcemi, bohatými sportovními možnostmi přímo v areálu a pestrou nabídkou teambuildingových programů předurčuje toto místo k opravdu nevšednímu zážitku. Nezapomenutelná bude pro Vaši firmu jistě

 • Pravá slovácká zabijačka,
 • Večer ve slováckém sklepě s cimbálovou muzikou a lahodnými moravskými víny
 • i originálně pojatý outdoorový program ve venkovském stylu.

Hotel Buchlov***

Stylový hotel se nachází v srdci Chráněné krajinné oblasti Chřiby v těsné blízkosti gotického hradu Buchlov. Nabízí příjemné podmínky pro relaxační a terapeutické pobyty, školení, konference, oslavy, svatby, sportovní soustředění či pracovní posezení. Kvalitní ubytování kategorie 3*, restaurace s kavárnou, venkovní vyhřívaný bazén, wellness, nádherná okolní krajina s majestátním hradem přímo nad hotelem zde spolu s širokou nabídkou teambuildingových programů vytváří ideální podmínky pro uspořádání firemní akce, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.


Penzion Régio***

Penzion Régio je ideální volbou pro firemní a skupinové akce pořádané na jižní Moravě. Nabízí luxusní ubytování v prostorných apartmánech s vlastní kuchyňkou v centru Kyjova, moderně vybavené seminární centrum vč. zajištění cateringu, vlastní wellness a Vinný bar s rozsáhlou nabídkou místních i zahraničních vín. Součástí penzionu je i nedaleký vlastní vinný sklípek, ve kterém je možné zajistit celovečerní program s degustací, hudbou a výborným moravským jídlem.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme a vymyslíme akci, na kterou budou vaši kolegové či obchodní partneři ještě dlouho vzpomínat.

  Všechny položky jsou povinné.

  Datum od
  Datum do

  Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
  Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
  Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam