Ubytování pro firemní akce

na jižní Moravě

Nabízíme firemní ubytování i organizaci firemních akcí na klíč

Poskytujeme kvalitní ubytování kategorie 3* ve třech vlastních ubytovacích zařízeních na jižní Moravě. Je libo hotel pod hradem uprostřed krásné přírody, nebo hotelový areál ve slováckém stylu s mnoha atrakcemi, či preferujete moderní ubytování apartmánového typu v centru jihomoravské metropole? V naší nabídce naleznete pokoje s různou kapacitou, od 1-lůžkových pokojů až po prostorné 6-lůžkové apartmány. Kromě samotného ubytování poskytujeme v našich hotelech i řadu doprovodných služeb jako

Díky tomu jsme schopni firmám nabídnout komplexní služby pro jejich akci od ubytování, přes catering až po bujarou večerní zábavu.

Proč uspořádat firemní akci u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?

Bukovanský mlýn

Hotel Bukovanský mlýn***

Areál Bukovanský mlýn nabízí ubytování hotelového typu v centru moravského Slovácka. Areálu dominuje větrný mlýn s vyhlídkovou věží, ze které je krásný výhled na okolní pole, louky a vinice.

Ubytovat se zde můžete ve dvou a třílůžkových pokojích v Mlynářském stavení, nebo ve Slováckých chalupách stojících uprostřed areálu. Všechny budovy vč. zázemí jsou vystavěny v tradičním slováckém stylu. Pokoje jsou vybaveny masivním dubovým nábytkem, dobovými záclonami a lůžkovinami. Mlynářská restaurace s krojovanou obsluhou, vinný sklep a vinotéka s nabídkou místních vín, koňské stáje, ovčí ohrada a další, to vše zde vytváří jedinečnou atmosféru pravého slováckého venkova.


Hotel Buchlov

Hotel Buchlov***

Stylový hotelový areál je umístěn jen pár metrů od hradeb majestátního moravského hradu Buchlova. Budovy hotelu obklopené loukami a lesy nabízejí krásné a především klidné ubytování v centrální části přírodní rezervace Chřiby.

Zázemí hotelu s bazénem, uzavřeným nádvořím, loukami, nádherným výhledem a vlastním wellness centrem přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Pokoje jsou rozmístěny ve dvou protilehlých budovách. Ubytovat se můžete v 1-lůžkových, 2-lůžkových, 3-lůžkových pokojích, nebo rodinných apartmánech. Většina pokojů zde má k dispozici také malou zahradní terásku se zahradním nábytkem či balkon s posezením.


Penzion Régio

Penzion Régio***

Penzion se skvělou polohou v historickém centru města Kyjova, které je též nazýváno metropolí folkloru, nabízí ubytování v prostorných a moderně zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou. Hosté zde jistě ocení velmi originálně podávané snídaně formou osobní donášky v proutěném košíku přímo na pokoj. Odpočinout si zde můžete v útulném vinném baru s vinotékou či se zrelaxovat v soukromém wellness centru. Díky poloze v centru města je penzion ideálním výchozím místem pro výlety do okolí, cykloturistiku, nebo večerní procházku městem se spoustou barů a restaurací. Během roku je zde možnost navštívit i řadu folklorních vystoupení a jiných kulturních akcí.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme, jaké ubytování by bylo pro vás nejvhodnější.

Všechny položky jsou povinné.

Datum od
Datum do

Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam