Firemní teambuilding

na jižní Moravě

Nabízíme zážitkové firemní teambuildingové akce na klíč

Naše pestrá nabídka teambuildingových aktivit obsahuje jak programy, které se v celém rozsahu vč. doprovodných služeb (catering, ubytování atd.) konají na jednom místě, a to v krásném a klidném prostředí našich hotelových areálů, tak programy, v rámci kterých se vydáte mimo hotel a kromě jeho pohodlí poznáte i krásu přírody a malebné okolí. Ať už si k nám jedete odpočinout od pracovního shonu, zrelaxovat se, nabrat síly, nebo se naopak odreagovat aktivním pohybem, či se dobýt pořádným adrenalinem, z naší bohaté nabídky si jistě vyberete.

Proč uspořádat teambuilding u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?

bm_nahled

Hotel Bukovanský mlýn***

Hotelový areál vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka. Právě tato jedinečná atmosféra jihomoravského venkova je zakomponována hned do několika teambuildingových programů. Ať je to nezapomenutelný Hospodářský sedmiboj vedený animátory v typickém venkovském oděvu, nebo naprosto originální a u nás vytvořená Hra o mlýnský poklad. Areál nabízí i spoustu dalších aktivit, jako minigolf, lukostřelbu, jízdu na koni atd. Večer se pak můžete pobavit opět u originální Vinařské maturity, zasoutěžit si ve hře Mlýnský soudek, nebo se nechat okouzlit krásou lidových krojů při některém z folklorních programů.


hb_nahled

Hotel Buchlov***

Stylový hotelový areál pod majestátním hradem Buchlov. Prostorný areál a zejména jeho nádherné okolí nabízí ideální podmínky pro velmi pestrou nabídku programů jako je zábavná soutěž v zemědělských disciplínách zvaná Agro-olympiáda, historický večer na hradě, nebo akční vojenský Military den. Za adrenalinem se můžete vydat mimo hotel při programu Po stopách petřvaldských lovčích, který pochází opět z naší vlastní produkce. Den pak můžete završit degustací piva, vína, či netradičních pálenek, nebo se pobavit při vtipném divadelním představení přímo mezi hosty.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme, jaká teambuildingová akce by byla pro vás nejvhodnější.

  Všechny položky jsou povinné.

  Datum od
  Datum do

  Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
  Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
  Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam