Firemní teambuilding

na jižní Moravě

Nabízíme zážitkové firemní teambuildingové akce na klíč

Naše pestrá nabídka teambuildingových aktivit obsahuje jak programy, které se v celém rozsahu vč. doprovodných služeb (catering, ubytování atd.) konají na jednom místě, a to v krásném a klidném prostředí našich hotelových areálů, tak programy, v rámci kterých se vydáte mimo hotel a kromě jeho pohodlí poznáte i krásu přírody a malebné okolí. Ať už si k nám jedete odpočinout od pracovního shonu, zrelaxovat se, nabrat síly, nebo se naopak odreagovat aktivním pohybem, či se dobýt pořádným adrenalinem, z naší bohaté nabídky si jistě vyberete.

Proč uspořádat teambuilding u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?

bm_nahled

Hotel Bukovanský mlýn***

Hotelový areál vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka. Právě tato jedinečná atmosféra jihomoravského venkova je zakomponována hned do několika teambuildingových programů. Ať je to nezapomenutelný Hospodářský sedmiboj vedený animátory v typickém venkovském oděvu, nebo naprosto originální a u nás vytvořená Hra o mlýnský poklad. Areál nabízí i spoustu dalších aktivit, jako minigolf, lukostřelbu, jízdu na koni atd. Večer se pak můžete pobavit opět u originální Vinařské maturity, zasoutěžit si ve hře Mlýnský soudek, nebo se nechat okouzlit krásou lidových krojů při některém z folklorních programů.


Penzion Jako Doma ****

Penzion jako stvořený pro malé a především soukromé firemní akce. Rozlehlý areál poskytuje mnoho možností jak strávit čas s kolegy, nebo si vytvořit netradiční prostředí pro teambuilding či školení v krásně udržované zahradě jež je součástí penzionu. V areále je možné využít taktéž společenské místnosti s dataprojektorem nebo vinný sklep až pro 32 osob. Pro firemní akce nabízíme i možnost zajištění cateringu z našich partnerských provozů.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme, jaká teambuildingová akce by byla pro vás nejvhodnější.

  Všechny položky jsou povinné.

  Datum od
  Datum do

  Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
  Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
  Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam