Prostory pro firemní akce

na jižní Moravě

Nabízíme prostory pro školení, semináře, konference, firemní večírky i jiné firemní akce

V rámci našich 3 hotelů disponujeme několika kompletně vybavenými seminárními sály s různou kapacitou. Díky tomuto širokému spektru možností Vám můžeme doporučit nejvhodnější místo pro Vaše školení, meeting, či konferenci, které bude nejlépe odpovídat Vašemu požadavku ať již z hlediska lokality, kapacity prostor, vybavení sálu, či dalších doprovodných služeb daného zařízení.

Proč uspořádat firemní akci u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?

seminární místnost penzion Régio

Seminární centrum – Penzion Régio***

Víceúčelový seminární sál s kapacitou až 50 osob.

Seminární centrum se nachází v přízemí penzionu Régio*** v samotném historickém centru Kyjova. Sál je klimatizovaný a plně vybavený moderní seminární technikou, je dělitelný na 2 samostatné části, což umožňuje větší variabilitu uspořádání, ať již pro menší skupinu osob, nebo pro 2 samostatně probíhající školení. Zázemí v podobě plně vybavené kuchyňky a sociálního zařízení zajišťuje potřebný komfort. Součástí penzionu je také ubytování kat. 3* v moderně zařízených apartmánech, možnost zajištění celodenního cateringu a vlastní wellness.


velký sál hotel Buchlov

Konferenční sál – Hotel Buchlov***

Prostorný konferenční sál s kapacitou 120 osob. (při divadelním uspořádání až 150 os.).

Tato největší konferenční místnost se nachází na hotelu Buchlov*** pod stejnojmenným hradem uprostřed Chřibů. Sál je klimatizovaný a díky svému prostoru nabízí širokou škálu využití. Samozřejmostí je kompletní seminární technika a zajištění cateringu. V hotelu je vlastní restaurace s kavárnou, ubytování kategorie 3*, venkovní vyhřívaný bazén, wellness.


salónek hotel Buchlov

Salonek – Hotel Buchlov***

Komorní salonek s kapacitou 30 osob. (při divadelním uspořádání až 50 os.).

Salonek se nachází v přízemí hotelu Buchlov*** stejně jako velký konferenční sál. Salonek je vybaven promítací technikou, ozvučením, wi-fi připojením. V hotelu je vlastní restaurace s kavárnou, ubytování kategorie 3*, venkovní vyhřívaný bazén, wellness.


sklep Bukovanský mlýn

Vinárna – Bukovanský mlýn***

Netradiční seminární prostor s kapacitou 60 osob. (při divadelním uspořádání až 100 os.).

Tato stylová seminární místnost se nachází ve sklepním prostoru s možností vytápění v hotelovém areálu Bukovanský mlýn*** u Kyjova, jehož exteriéry i interiéry jsou ryze stylové. Seminární místnost tedy není moderní, nýbrž zapadá do místního konceptu inspirovaného slováckou architekturou. Seminární vybavení (zabudovaný dataprojektor, plátno atd.) je nové, plně odpovídající současnému standardu. V areálu se nachází Mlynářská restaurace, vinotéka a řada venkovních sportovišť.


krbovna Bukovanský mlýn

Krbovna – Bukovanský mlýn***

Stylová školící místnost s kapacitou 20 osob.

Místnost se nachází v přízemí větrného mlýna, který je dominantou hotelového areálu Bukovanský mlýn*** u Kyjova. Místnost je celá obložená dřevem, což spolu s velkým plně funkčním krbem vytváří neobyčejnou a útulnou atmosféru. Součástí krbovny je kompletní seminární vybavení. V areálu se nachází Mlynářská restaurace, vinný sklep, vinotéka a řada venkovních sportovišť.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme, jaké prostory pro firemní akci by byly pro vás nejvhodnější.

  Všechny položky jsou povinné.

  Datum od
  Datum do

  Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
  Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
  Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam