Prostory pro firemní akce

na jižní Moravě

Nabízíme prostory pro školení, semináře, konference, firemní večírky i jiné firemní akce

V rámci našeho hotelu a penzionu disponujeme několika kompletně vybavenými seminárními sály s různou kapacitou. Díky tomuto širokému spektru možností Vám můžeme doporučit nejvhodnější místo pro Vaše školení, meeting, či konferenci, které bude nejlépe odpovídat Vašemu požadavku ať již z hlediska lokality, kapacity prostor, vybavení sálu, či dalších doprovodných služeb daného zařízení.

Proč uspořádat firemní akci u nás?

Kde je možné firemní akci uskutečnit?


sklep Bukovanský mlýn

Vinárna – Bukovanský mlýn***

Netradiční seminární prostor s kapacitou 60 osob. (při divadelním uspořádání až 100 os.).

Tato stylová seminární místnost se nachází ve sklepním prostoru s možností vytápění v hotelovém areálu Bukovanský mlýn*** u Kyjova, jehož exteriéry i interiéry jsou ryze stylové. Seminární místnost tedy není moderní, nýbrž zapadá do místního konceptu inspirovaného slováckou architekturou. Seminární vybavení (zabudovaný dataprojektor, plátno atd.) je nové, plně odpovídající současnému standardu. V areálu se nachází Mlynářská restaurace, vinotéka a řada venkovních sportovišť.


krbovna Bukovanský mlýn

Krbovna – Bukovanský mlýn***

Stylová školící místnost s kapacitou 20 osob.

Místnost se nachází v přízemí větrného mlýna, který je dominantou hotelového areálu Bukovanský mlýn*** u Kyjova. Místnost je celá obložená dřevem, což spolu s velkým plně funkčním krbem vytváří neobyčejnou a útulnou atmosféru. Součástí krbovny je kompletní seminární vybavení. V areálu se nachází Mlynářská restaurace, vinný sklep, vinotéka a řada venkovních sportovišť.


Salónek – Penzion Jako Doma ****

Školící salónek s možností využití venkovní terasy, kapacita 20 osob.

Místnost se nachází v hlavní budově areálu Penzionu Jako Doma s bezbariérovým přístupem. Místnost je vkusně vybavena a poskytuje možnosti pro školení či firemní akce menšího charakterů. Součástí salónku je i plně funkční krb. Salónek lze jednoduše propojit s venkovní terasou čímž lze navýšit kapacitu míst.


Uzavřená zahrada s bazénem – Penzion Jako Doma ****

Rozlehlá zahrada penzionu Jako Doma je vhodná k pořádání venkovních teambuildingů a školení. Kapacita venkovního areálu není nijak omezena. Technické zázemí penzionu je koncipováno na firemní akce do 25 osob.

Součástí udržované zahrady jsou dvě samostatné terasy s posezením a grilem, vyhřívaný bazén, ohniště s posezením a parkoviště.


Chcete si nechat poradit?

Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Společně se domluvíme, jaké prostory pro firemní akci by byly pro vás nejvhodnější.

  Všechny položky jsou povinné.

  Datum od
  Datum do

  Název firmy/organizace Město Kontaktní osoba E-mail kontaktní osoby Mobil kontaktní osoby
  Předpokládaný počet osob Typ akce Orientační představa programu vč. pož. na stravování
  Kde jste se dozvěděl/a o naší nabídce Antispam