Ubytování na jižní Moravě

Régio hotels & wine je konceptem sdružující a provozující dva hotely a penziony na Jižní moravě. Každá z těchto ubytovacích kapacit je důmyslně odlišena svým zaměření tak, aby si navzájem nekonkurovali, ale zároveň dotvářeli ubytovací infrastrukturu pro turisty a návštěvníky slunného Slovácka. Každý provoz je něčím specifický a hostovi tak dává možnost navštívit více našich podniků s odlišnou nabídkou a zaměřením.

Hotel Bukovanský mlýn – Tradice, kultura, gastronomie, zážitky

Jedná se o hotel kategorie *** se zážitkovým areálem pro vyžití a zábavu. Cílovou klientelou jsou nejen rodiny s dětmi, ale také hosté kteří hledají klid ve spojení s kulturou a tradičními krajovými hodnotami. Dispozice celého hotelu je rozmístěna v areálu o výměře bezmála jednoho hektaru. V areálu naleznete restauraci se zahrádkou, slovácké chalupy pro ubytování, venkovní bazén, vinný sklep, seminární prostory sklepa pro pořádání školení či firemních akcí, rozhlednu, minigolf, výběhy pro domácí zvířata včetně koní a dostatečné parkovací prostory.

Hotel Buchlov – malebná příroda, historie, wellness, gastronomie, relax.

Stylový hotelový areál je umístěn, jak už název napovídá, jen pár metrů od hradeb oblíbeného moravského hradu Buchlov. Nádherná krajina chráněné krajinné oblasti dává nespočet možností pro pěší turistiku a výlety. Areál hotelu nabízí mnoho možností pro pořádání větších firemních akcí či soukromých oslav. Vynikající gastronomie a služby wellness jen dokreslují ucelený balíček služeb, které v tomto hotelu můžete využívat. Ideální příležitost jak relaxovat obklopeni přírodou.

Penzion & vinný bar Régio – víno, cyklistika, kultura

Oficiálně kategorizovaný *** Penzion, nabízí moderní ubytování v samotném historickém centru Kyjova. Jeho služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také cykloturisté a turisté s cílem poznání atraktivního regionu a folkloru. Velké apartmány jsou vhodné také pro rodiny s dětmi. Výhoda tohoto penzionu spočívá ve spojení s vinnným barem, vinotékou a prodejnou lidových výrobků kde moho naši hosté trávit příjemné chvíle při sklence vína. Vetšina pokojů je důmyslně situována do vnitrobloku tak, aby bylo zajištěno ce nejvyšší soukromí a klid našich hostů. Dostupnost penzionu přímo v centru nabízí našim hostům důmyslný výchozí bod pro své výlety a cesty po slunném Slovácku.

Penzion Jako Doma – rodiny s dětmi, absloutní soukromí, vysoký standard, dlouhodobé pobyty