Ubytování na jižní Moravě

Romantický wellness pobyt s degustací vín

28. 9. 2022 až 30. 6. 2023

Nabízíme Vám romantický pobyt v penzionu Régio*** v Kyjově. Užijete si relaxaci ve vířivce našeho wellness, dále pak ochutnáte vína ze Slovácké podoblasti v našem Vinném baru Régio.

Více informací

Cyklopobyt s ochutnávkou vín

1. 3. až 31. 10. 2023

Nabízíme Vám balíček vhodný pro cyklisty v penzionu Régio*** v Kyjově, který je ideálním výchozím bodem pro objevování pohostinného Slovácka a Moravských vinařský stezek.

Více informací

Putování kyjovskými sklípky

24. až 26. 3. 2023

Víkendový pobyt s vínem je určen především milovníků lahodného moku, který je na Moravě velmi oblíbený.

Více informací

Velikonoce na slovácku

7. až 10. 4. 2023

Užijte si prodloužený velikonoční víkend na jižní Moravě na Slovácku v penzionu Régio*** v Kyjově.

Více informací

Víkend s koštem vína na Bukovanském mlýně

21. až 23. 4. 2023

Zveme Vás na víkend plný dobrého vína, zábavy u cimbálové muziky a dobré nálady. Již tradičně se v areálu Bukovanského mlýna znovu představí 11 vinařství, jejichž sortiment je nabízen ve zdejší vinotéce, s nejlepšími víny své produkce. Zazpívat i zatančit si můžete s cimbálovou muzikou. Vstup na košt s muzikou a památeční degustační sklenička je zahrnuta v ceně pobytu.

Více informací

Léto na Bukovanském mlýně

1. 7. až 2. 9. 2023

Prožijte svoji pohodovou dovolenou v centru jižní Moravy – na Slovácku! Bukovanský mlýn Vám nabízí pohostinnost, nezapomenutelné zážitky, výbornou domácí regionální kuchyni a bohatou možnost programu.

Více informací

Letní dovolená na Penzionu Régio

1. 7. až 2. 9. 2023

Penzion Régio v historickém centru Kyjova Vám nabízí pohostinnost, kvalitní ubytování a bohatou možnost programu. Kyjov je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Moravy, folkloru a vína.

Více informací

Letní pobyt v Penzionu Jako Doma

1. 7. až 2. 9. 2023

Přijeďte se zrelaxovat na jižní Moravu do srdce Slovácka, kde zažijete to pravé odreagování spojené s turistikou, cyklovýlety a dobrým vínem.

Více informací